Володимир КВУРТ: Говорити про вибори на Донбасі, не маючи контролю над кордоном, – це популізм

Об этом сообщает konfliktu.info со ссылкой на СМИ.

Доки влада України не поверне собі контроль над окупованими територіями та не гарантує безпеку для українців, говорити про проведення виборів там не можна.

Про це в ефірі ток-шоу "Говорить Великий Львів" заявив міський голова Винник Володимир Квурт.

“Як взагалі там провести вибори? Хто ЦВК? Хто суд? У який спосіб там з’являться політичні партії, які працюють в Україні? У який спосіб приїдуть спостерігачі? Хто гарантуватиме безпеку? Ми спостерігали, як російські спецслужби викрадали громадян України з території Білорусі і затримували у нейтральних водах. То що буде на території, яку вони контролюють? Ми можемо зробити новими заручниками Кремля велику кількість людей”, – зазначив Квурт.

За словами політика, провести вибори на окупованих територіях Донбасу, враховуючи бажання окупантів і водночас так, щоб це не зашкодило Україні, – нереально.

“Поки не буде повернено контроль над українським кордоном, доки не буде гарантовано безпеку нашим громадянам на окупованій Росією території, говорити про будь-які вибори там – популізм і ніщо інше. Жодного миру ми так не отримаємо”, – переконує Володимир Квурт.

Джерело: https://vgolos.com.ua/

Теги:

Джерело статті: “http://plus.lviv.ua/news/2019-10-04-11845”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя